powered by Plastická-chirurgie.info
 • face-woman

 • body

  PRACOVIŠTĚ - KOŽNÍ FRÝDEK-MÍSTEK

 • laserové a estetické centrum FM
 • Dermatovenerologická ambulance včetně zákrokového sálku
 • Kožní denní stacionář
T.G.Masaryka 602
738 01 Frýdek Místek
KONTAKTY

Hubnutí | Frýdek Místek

HYPOXITERAPIE

Tentokrát jsme se inspirovali tam,kde péče o vlastní vzhled je nezbytnou součástí práce a životního stylu. Modelky, herci, špičkoví sportovci, lidé ze společnosti – jsou zvyklí využívat nejnovějších poznatků vědy k rychlému získání a udržení skvělé formy při zachování a upevnění zdraví.

Zveme Vás k prohlídce našeho studia , kde si můžete vyzkoušet naše přístroje ZDARMA

Proč HYPOXI funguje?
Jedinečná terapie hypoxi se zakládá na inovačním využití a KOMBINACI osvědčených léčebných a tréninkových metod :

UPOZORNĚNÍ :
V žádném případě se nejedná o přístroje typu Vacu shape nebo Vacu power !!!!!!!
Jedná se o patentovanou ,tedy JEDINEČNOU metodu s prokazatelnými účinky.

Běžná cena 600 Kč za 30 minut ošetření přístrojem dle Vašich požadavků.
AKČNÍ SLEVY ! Informujte se !


Léčba nedostatečného prokrvení organizmu se ze světových wellnesscenter dostává i k nám. Příjemné ošetření ve specializovaných strojích dokáže během krátké doby intenzivně prokrvit a okysličit problémové partie a navodit přirozené hubnutí.Takto bez velké námahy a bez redukčních diet můžete v krátké době ztratit i 1 až 2 konfekční velikosti.
Dojde ke zpevnění a vyhlazení kůže a úbytku až vymizení celulitidy.

Atraktivní postavu nezískáte ani sportováním ani hladověním.Tělo totiž odbourává tuk vždy tam,kde ho má lehce a rychle k dispozici.Ale, bohužel, ne na těch místech,která vidíme jako problémová. V těchto místech těl ,kde jsou natěsnány buňky nabité tukem, vždy vázne prokrvení. A tělo odbourává tuk pouze tam,kde je prokrvení dobré.
Důvodem je to,že tuk se může odvádět jen prostřednictvím krevního oběhu a pak jej teprve může tělo spálit. A proto: čím je prokrvení lepší,tím se tuk odbourává snadněji.
Naopak špatně prokrvené části těla se stávají „problémovými partiemi“.

Velmi důležitou součástí léčebného komplexu je ale i VYVÁŽENÁ STRAVA . V žádném případě nejde o redukční dietu, nýbrž o dodržování jednoduchých pravidel:


TERAPIE HYPOXI NENÍ VHODNÁ:

 • v těhotenství
 • při zánětech křečových žil,při trombofilii
 • při zánětech a infekcích obecně
 • při extremně vysokém nebo nízkém tlaku
 • při boletech jakéhokoli druhu
 • pro kojící matky a ženy s prsními implantáty není vhodné zařízení Vacunaut a Dermology

DOPORUČENÉ PROGRAMY:

vycházejí ze skutečnosti,že v prvním měsíci cvičení ,který označujeme jako STARTOVACÍ FÁZI dochází k intenzivní aktivaci.
Nicméně již v této fázi se váhový úbytek pohybuje v průměru kolem 2 kg
Teprve ve druhém až čtvrtém měsíci dochází k REDUKČNÍ FÁZI ,kdy při správné stravovací disciplíně můžeme ztratit
až 2 až 4 kg za měsíc.
Proto by si klienti,kterým stačí postavu VYTVAROVAT ,měli na úvod zakoupit 2O ošetření,která absolvují v průběhu
dvou měsíců.
Klienti,kteří mají větší nadváhu a potřebují postavu ZMĚNIT,potřebují / nejméně/ 3-4 měsíce ošetřování.

Pro štíhlé klienty,kteří potřebují jen ZPEVNIT POKOŽKU, obsahuje standartní kůra 2×12 ošetření dermology a intenzivní kůra 3×12 ošetření dermology.
Kůže se totiž zpevňuje pomaleji než se odbourává tuk.Když se dosáhne kýžené ztráty hmotnosti a obvodu,trvá většinou ještě 2-6 týdnů než ochablá pokožka dosáhne optimální pevnosti.

S ČÍM MOHU HYPOXITERAPII KOMBINOVAT ?

Hypoxi lze kombinovat téměř se všemi DYNYMICKÝMI aktivitami jako je cvičení -od kardio po posilování nebo sport
Naopak hypoxi se nesnáší s procedurami bez pohybu jako je wraping či působení hloubkového tepla.


NAŠE PRVNÍ ZKUŠENOSTI S OŠETŘENÍM HYPOXI

Všichni ošetření / počet ošetření 7x až 18x / měli zřetelný VÁHOVÝ ÚBYTEK, průměr činil 2,2 kg. Váhový úbytek ne vždy odpovídal úbytku na obvodu .např. žena,která po 18ti ošetřeních měla na váze úbytek jen 1,1 kg,na obvodu ztratila jednu konfekční velikost / po ošetření oblékla ze svého šatníku o číslo menší oblečení ze starších časů/
Všichni ošetření měli zřetelný CELKOVÝ OBVODOVÝ ÚBYTEK.Ten se dle protokolu hypoxi uvádí proto, že jednotlivé tělesné partie u většiny lidí nehubnou rovnoměrně .
NEJPOZDĚJI HUBNE NEJPROBLÉMOVĚJŠÍ PARTIE.
Proto se měří úbytek na jednotlivých partiích těla,ale vyhodnocuje se celkový úbytek .Celkový obvodový úbytek se v průměru pohyboval kolem 18ti cm.
Řada ošetřených pozorovala úpravu vyprazdňování,ztratil se pocit nafouklého břicha,ustupovaly otoky -pokud je ošetření měli.Dále ošetření uváděli, že se cítí lépe,
aktivněji,vymizely bolesti hlavy,zlepšil se spánek, v jerdnom případě téměř ustaly návaly.
Sami jsme tlak neměřili, ale studie uvádějí, že cvičení hypoxi snižuje krevní tlak a to o až o 2O torr,např.ze 169/110 na 142/92
Také se popisuje zvýšení pravděpodobnosti otěhotnění /sami nemáme zatím tolik zkušeností./
Všichni ošetření byli spokojeni s výjimkou jedné ženy,která,přestože během necelého měsíce zhubla 2,5 kg a na celkovém obvodu 11,5 cm,spokojena nebyla.

V KAŽDÉM PŘÍPADĚ VÁM ZE SRDCE PŘEJEME PŘÍLIV ENERGIE,KTERÝ PROVÁZÍ HUBNUTÍ,RADOST,KTEROU CÍTÍTE VŽDY,KDYŽ OBLÉKNETE DALŠÍ KUS ODĚVU, O KTERÉM JSTE SI MYSLELI, ŽE JEJ UŽ NEOBLÉKNETE NIKDY A PRIMA POCIT PŘI POHLEDU DO ZRCADLA.


VANQUISH

vanquishimageapplication

Nejúčinnější bezbolestné odstranění tuku – neinvazivní liposukce- přístrojem VANQUISH .
Jednička v odstranění tuku s oblasti břicha, nadbřišku,podbřišku anebo boků celosvětově ,především v USA , aktuálně sklízí úspěchy a ocenění i v Evropě .
Efekt byl objektivně potvrzen testováním a srovnáváním s jinými typy přístrojů a má certifikaci nejvyšší kvality – atest FDA.
Využívají jej světové celebrity ,které se potřebují udržet ve špičkové kondici.
 
Energie produkovaná přístrojem doslova rozpouští tukovou vrstvu a tuk je následně vyplaven z těla zcela přirozeně především lymfatickým systémem a stolicí.
Intenzivní úbytek tuku je objektivně měřitelný : klienta před každým ošetřením nejen vážíme, ale měříme i procenta tuku v těle , takže sledujete spolu s námi jak tuku ubývá. Efekt klienti vnímají i na oblečení a zlepšení psychické i fyzické kondice.
 
Ošetření je zcela bezbolestné, ošetřovaný cítí jen intenzivní teplo . Vedlejším účinkem může být zvýšený podíl tuku ve stolici .Významně v odstranění tuku z těla pomáhají lymfodrenáže.
Nutný je dobrý pitný režim – již před ošetřením a během něj , musíte vypít nejméně dva litry tekutin denně
Hydrataci sledujeme, musí se pohybovat nad 40%.
Samozřejmě se klient nesmí přejídat a musí mít dostatek přirozeného pohybu – zvláště pokud nepřidá lymfodrenáže.
 
Ošetření nelze použít u těch,kteří mají v těle kov / hřeby,umělé klouby,kovové implantáty, antikoncepční tělísko obsahující kov… /
Ošetření je kontraindikováno i těch. kteří mají kardiostimulátor nebo jinou elektroniku v těle, u těhotných.
Nevhodné je u kojících matek a těžkých diabetiků nebo osob s těžkou poruchou tukového metabolizmu pro zvýšený podít uvolněného tuku v tělních tekutinách, mezi které patří i mateřské mléko a krev.
 
Z výsledků se můžete těšit trvale, pokud se znovu nezačnete přejídat a nepřiberete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím