powered by Plastická-chirurgie.info
  • face-woman

  • body

    PRACOVIŠTĚ - KOŽNÍ FRÝDEK-MÍSTEK

  • laserové a estetické centrum FM
  • Dermatovenerologická ambulance včetně zákrokového sálku
  • Kožní denní stacionář
T.G.Masaryka 602
738 01 Frýdek Místek
KONTAKTY

O nás | DERMACENTRUMPLUS

Vážené dámy, vážení pánové,

vítáme Vás na našich nových webových stránkách, které jsme pro Vás připravili.
Dovolte, abychom Vám představili komplexní nabídku možností, jak pečovat o svůj vzhled a odstranit kosmetické problémy, která Vás mohou trápit.

Naše zařízení se zaměřuje především na neinvazivní péči, která nevyžaduje narkózu,nenarušuje integritu kůže a přesto jsou výsledky srovnatelné s chirurgickými zákroky, v některých případech je i předčí.
Ošetření jsou bezpečná, bezbolestná a není nutná rekonvalescence nebo pracovní neschopnost.

Všechny přístroje jsme pořídili po důkladném zmapování světových kosmetických trhů a volili jsme ty nejlepší.
Každý přístroj jsme před zakoupením prověřili, abychom měli jistotu, že splní to, co slibuje.
Statut našeho zařízení nám umožňuje koupi lékařských verzí přístrojů, které jsou významně účinnější než běžné kosmetické přístroje.

VĚŘÍME, ŽE DOKÁŽEME SPLNIT VAŠE OČEKÁVÁNÍ K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI a TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU

LÉKAŘSKÁ KOSMETIKA a 1.CENTRUM NEINVAZIVNÍ LIPOSUKCE NA SEVERNÍ MORAVĚ jsou součástí lékařského zařízení DERMACENTRUM plus ve Frýdku Místku, které se zabývá problematikou kůže a podkoží – včetně tukové vrstvy.

Naše zdravotnické zařízení vzniklo v roce 1995 jako Kožní ambulance a Kožní denní sanatorium. Zde poskytujeme služby hrazené zdravotními pojišťovnami se zaměřením na nemoci kůže, především ekzemy, lupenku, akné a další.

záda před zákrokemzáda po zákroku

Téměř současně vznikla poradna pro onemocnění žil a lymfatického systému, kde probíhá léčba křečových žil, bércových vředů a lymfatických otoků.

Následuje poradna pro pigmentové névy, vybavená možností PC a dermatoskopického vyšetření a zákrokovým sálkem, kde pig. névy i operujeme.

S rozvojem estetické péče ve světě i v ČR se i naše zdravotnické zařízení věnuje především neinvazivní či miniinvazivní estetické medicíně,přičemž sledujeme nejaktuálnější světové trendy.

Nejnověji tak zahajujeme provoz KLINIKY MODERNÍ ESTETICKÉ A LASEROVÉ MEDICÍNY a zřizujeme pracoviště i v Praze.

Věříme,že naše ošetření a zákroky ,které vám pomohou udržet si mladistvou vizáž až do vysokého věku při zachování přirozeného vzhledu,
vás osloví a výsledky vás nadchnou.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím